18 d. World music Vibes

World Music Vibes

 

World Music Vibes yra tarptautinis projektas susibūręs Olandijoje, ir grojantis įvairaus pobūdžio pasaulinę muziką. Grupės repertuare yra muzikos iš Brazilijos, Kubos, Afrikos ir kitų muzikaliai turtingų pasaulio vietų. Taip pat grupės repertuaras turi iš žinomų spalvingai aranžuotų dainų iš tokių grupių kaip Beatles, Radiohead ir t.t. repertuaro. Spalvinga taip pat ir grupės sudėtis:

 

MARTIN MAJOROV – džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija).

Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir nusprendė tęsti savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.

 

AUSTĖJA ŽVIRBLYTĖ -buvo apsupta muzikos nuo pat mažens, dainuodavo įvairiuose koncertuose ir festivaliuose. 18-os susidomėjo džiazu ir pradėjo groti trimitu. 2013 metais pradėjo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o dabar mokosi džiazo dainavimo Prinso Klauso konservatorijoje, Groningene, Olandijoje.

 

PATRICE BLANCHARD –bosistas yra kilęs iš Karibų Salos Martinique. Jo tėvas nuo mažens pratino jį Vakarų Afrikos, Kubos, Haiti ir kitokiai pasaulio muzikai. Muzikos kelias nuvedė jį į daugelį pasaulio šalių, dėka ko Patrice lengvai valdo daugelį muzikos stilių. Groti bosine gitara Patrice išmoko pats, bet nusprendęs įsigilinti į muzikos teorijas ir užmegzti daugiau ryšių muzikantų gretose, jis šiuos studijuoja Prince Claus Konservatorijoje Olandijoje.

 

DOMANTRAS RAZMUS –gerai žinomas Lietuvoje jaunosios kartos muzikantas. Yra dažnai kviečiamas groti būgnais įvairiuose džiazo ir kitokios muzikos projektuose Lietuvoje. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Vilniuje, ir yra studijavęs Prince Claus Konservatorijoje pagal mainų programą.

Related Posts